Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] 2001/UK - błąd P0571 po wymianie filtra paliwa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] 2001/UK - błąd P0571 po wymianie filtra paliwa.

    Wczorajszy wyjazd na wieś zaowocował nocną sesją z kuzynką, z kraju kwitnącej wiśni. Wcześniej oba samochody trzeba było wypucować w środku jak i na zewnątrz. Przy okazji wizyty, ciotka poprosiła mnie o wymianę kół na zimowe w swoim wehikule, zajęło mi to 16 min- taki mój mały rekordzik.
    Fotki:


    Octavia jeszcze przed myciem:
















    Pozdrawiam Are

  • #2
    [O1] 2001/UK - błąd P0571 po wymianie filtra paliwa.

    Może ktoś poradzi - bo nie za bardzoi wiem gdzie szukać przyczyny. W weekend wymienałem filtr paliwa przy tylnym prawym kole (na podnośniku z łapami!!!) wczoraj i dzisiaj pojawiła mi się żółta kontrolka EPC i po podpięciu VAG'a:

    1 Fault Found:
    16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal
    P0571 - 35-00 - -

    Czyli błąd "niewystarczający sygnał" z włacznika hamulca.
    Błąd po skasowaniu ginie (i EPC też wraca do normy), ale po przejechaniu testowo 4-5 km znowu mi się pojawiła EPC.
    Auto tylko na benzynie, bez przeróbek, silnik AVU elektronika SIMOS.

    Co mogłem poluzować/wzruszyć? W przewodach się nie grzebałem, maska nie była otwierana. Tylko skręt kół "z zwisie" i akie tam pomacanie czy luzów nie ma - jak już jest na podnośniku.
    Jak idzie okablowanie od włącznika hamulca do ECU - ma ktoś schemat/rozpiskę etc.. ? Znalazłem schematy tylko od BFQ (nowszego brata AVU) ale nie wuiem, czy są dokłądnie takie same. Jakieś sugestie - poza tym, żeby pooglądać włącznik - bo to jasne ?
    ...

    Komentarz


    • #3
      Albo żarówka nie styka, albo przełącznik hamulca jest zwalony i puki co jest to błąd sporadyczny
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        Albo żarówka nie styka, albo przełącznik hamulca jest zwalony i puki co jest to błąd sporadyczny
        Masz oczywicie na mysli zarowki stop'u?

        Jak na razie blad "zginal" i juz nie wraca. Jak sie powtorzy to zacze macac - a na razie zwroce uwage na "stopy".

        Dzieki za wsparcie
        ...

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X